Neřešitelné je pro nás výzvou

  • E-commerce řešení
  • Podnikové informační systémy (ERP) a portály
  • Integrace (Enterprise Integration)
 

Používané technologie

Microsoft .NET

  obr02

.NET je zastřešující název pro soubor technologií v softwarových produktech, tvořících celou platformu, která je dostupná nejen pro Web, Windows ale i Pocket PC.

Základní komponentou je Microsoft .NET Framework, prostředí potřebné pro běh aplikací a nabízející jak spouštěcí rozhraní, tak potřebné knihovny. Pro vývoj .NET aplikací vydal Microsoft Visual Studio .NET.

PHP

  obr02

PHP je skriptovací programovací jazyk, určený především pro programování dynamických internetových stránek. Nejčastěji se začleňuje přímo do struktury jazyka HTML, XHTML či WML, což je velmi výhodné pro tvorbu webových aplikací. PHP lze ovšem také použít i k tvorbě konzolových a desktopových aplikací.

C++

 

C++ je objektově orientovaný programovací jazyk. C++ podporuje několik programovacích stylů (paradigmat) jako je procedurální programování, objektově orientované programování a generické programování, není tedy jazykem čistě objektovým. V současné době patří C++ mezi nejrozšířenější programovací jazyky.

Microsoft SQL Server

  obr02

SQL Server je všestranné, integrované a komplexní řešení pro data, které přispívá ke zvýšení výkonnosti uživatelů v celé organizaci poskytováním zabezpečenější, spolehlivější a produktivnější platformy pro podniková data a aplikace BI.

MySQL

  obr02

MySQL je databázový systém, vytvořený švédskou firmou MySQL AB, nyní rukách významné softwarové společnosti Sun. Pro svou snadnou implementovatelnost (lze jej instalovat na Linux, MS Windows, ale i další operační systémy), výkon a především díky tomu, že se jedná o volně šiřitelný software, má vysoký podíl na v současné době používaných databázích. Velmi oblíbená a často nasazovaná je kombinace MySQL, PHP a Apache jako základní software webového serveru.

Linux

 

Linux je jádrem (kernelem) několika počítačových operačních systém?. Je známým příkladem svobodného softwaru a vývoje open source softwaru , na rozdíl od proprietárních operacních systémů jako Microsoft Windows či Mac OS je celý jeho zdrojový kód volný k dispozici pro veřejnost a kdokoli jej může svobodně používat, upravovat a dále distribuovat.

Postupem času si Linux získal podporu velkých společností jako IBM, Hewlett-Packard a Novell pro využití na serverech, a poslední dobou získává popularitu i na desktopovém trhu. Analytici připisují jeho úspěch nezávislosti na dodavateli, nízkých nákladech, flexibilitě, bezpečnosti a spolehlivosti. V současné době je majoritním operačním systémem na serverech.

Apache

 

Apache je softwarový webový server s otevřeným kódem pro Linux, BSD, Microsoft Windows a další platformy. V současné době dodává prohlížečům na celém světě většinu internetových stránek.

Sharepoint

Office SharePoint Server 2007 představuje kompletní řešení v oblasti Enterprise Content Management (ECM) neboli sdílení a administrace podnikového obsahu. Poskytuje škálovatelné funkce umožňující plnění důležitých cílů, například správu informačního obsahu a obchodních procesů, zjednodušení způsobu vyhledávání informací a funkce podporující přijímání kvalifikovaných rozhodnutí.

 

 
Copyright Datesoft s.r.o. 2019
Úvodní stránka - Napište nám - Kontakt