Neřešitelné je pro nás výzvou

  • E-commerce řešení
  • Podnikové informační systémy (ERP) a portály
  • Integrace (Enterprise Integration)
 

E-shop Hermes

 

 

Máte v plánu úspěšně obchodovat na internetu a nechat svoji konkurenci za sebou? Preferujete kvalitní servis, trvalou podporu a profesionální přístup? Chcete obsadit přední pozice internetových vyhledávačů se svými produkty? Nechcete mít žádné starosti a internetový obchod realizovat na klíč? Měli by jste vědět, že řešení internetového obchodu Hermes (vycházíjící z Magenta) může být právě pro Vás správnou volbou.

 

Hermes je řecký bůh obchodu, který bude bdít nad Vaším úspěšným vstupem do světa internetového podnikání.

 Stručná charakteristika

Hermes je aplikace určená pro obchodování na internetu. Tato aplikace není krabicové řešení, ale je všem zákazníkům dodávána na klíč od analýzy požadavků, grafiky až po nasazení do ostrého provozu. Každé dodané řešení je unikátní s ohledem na cílové skupiny a prodávané komodity. Díky tomu, že neprodáváme krabicové řešení a se svými zákazníky neustále komunikujeme, získáváme zpětnou vazbu, která je hybnou silou, posouvající kvalitu produktu neustále dopředu.

Vyzkoušejte si demo verzi internetového obchodu Hermes.

Výhody

Hermes je neustále se rozvíjející modulární systém určený jak pro prodej koncovým spotřebitelům (B2C), tak pro prodej dealerům (B2B). K nesporným výhodám patří nízké provozní režie a vyloučení chyb způsobených lidským faktorem, čehož je dosaženo díky možnosti plně automatizovaného propojení s libovolným ekonomickým systémem.

Pociťuje Vaše firma tlak finanční krize? Můžeme Vám pomoci. Více informací...

Samozřejmostí jsou vestavěné marketingové nástroje, včetně optimalizace pro vyhledávače (SEO). Rovněž vestavěný publikační systém (CMS) je nespornou výhodou, která umožňuje pohodlné publikování informací a sloučení e-shopu i firemní webové prezentace. Samozřejmostí je i velmi propracovaná administrace, která uspokojí provozovatele a princip jednoduchého nakupování, jež vyhovuje samotným nakupujícím. Multijazyčnost a podpora více měn jsou v době expanze českých firem na zahraniční trhy také nezbytností.

Portálová řešení

Zavolejte nám

VOLEJTE 725 883 161

PRO VÍCE INFORMACÍ

 
Copyright Datesoft s.r.o. 2019
Úvodní stránka - Napište nám - Kontakt